INN.TR'de her ay yüz binlerce çevrimiçi arama yapan kişiye ulaşın. İnsanlara harekete geçmeye hazır oldukları yerde ve zamanda ulaşın.

Hedef kitlemiz

Sizi hedef gruplarla buluşturuyoruz: Seyahat, ulaşım, uçuş, konaklama, tatil, spor, eğlence ve sağlıklı yaşam.

Benzersiz kitlemizin INN.TR sayfalarımızı ziyaret etmek için farklı nedenleri olabilir, ancak onları birleştiren şey macera ruhu, seyahat etme arzusu, deneyimleme ihtiyacı ve daha fazlasını öğrenme merakıdır.

Çevrimiçi reklam verin

Hizmetler reklamını yapmak istiyorsanız iyi bir platform. Sayfalarımızda, kenar çubuklarına ve ayrıca makalenin kendisine yerleştirilebilen banner reklamları kabul ediyoruz.

Ücretlendirme

İşte INN.TR sayfalarında reklam vermek isteyenler için bazı fiyatlar ve uygun yerler.
  • Afiş ile reklam verin: Afiş reklamınızı tüm sayfalarımıza yerleştirmek isterseniz boş alanımız var. Bunun fiyatı 12 ay için 1.000 €'dur. Banner reklamınızın 12 ay boyunca sayfalarımızda kalacağını garanti edebiliriz.
  • Tanıtım makalenizi yayınlıyalım: Lütfen hangilerini yayınlamak istediğinizi bize bildirin. Bu tür reklamlar için fiyat 100 €'dur.
  • Sayfalarımızda farklı bir şekilde reklam verebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Fikriniz ve bütçenizle birlikte sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Fiyatlar, al-ver iş stratejisine bağlı olarak pazarlığa tabidir.

İşbirliği

Bizimle çalışmak isteyen biriyle çalışmaya açığız. Böyle bir durumda sabit bir fiyatımız yoktur. Bize yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsanız, birlikte çalışmak için sizi açık bir tartışmaya davet ediyoruz.

Bizimle reklam vermek, büyük bir küresel kitleye yaratıcı ve ilgi çekici bir şekilde ulaşmak için eşsiz bir fırsattır. Markanızın mesajını diğer tüm çevrimiçi platformlardan daha büyük, daha cesur ve daha güzel bir şekilde sunuyoruz. Dünyanın her yerinde küresel bir kitleye sahibiz.